zoek
20 personen 6 kamers 12 bedden Noord-Holland Bijzondere groepsaccommodaties

Luxe villa in de Amsterdamse polder

Abcoude - Amsterdam

Alle arrangementen >>

OmschrijvingReviews (0)

Luxe groepsaccommodatie, midden in de natuur en toch op een steenworp afstand van Amsterdam!
Op een mooie locatie midden in de polder aan de rivier de Holendrecht ligt deze prachtige villa. De polder verbindt de dorpen Ouderkerk aan de Amstel en het pittoreske Abcoude, op nog geen 10 kilometer van Amsterdam. Een verblijf in deze gloednieuwe groepsaccommodatie biedt u alles wat u kunt wensen; rust, ruimte, uitzicht, luxe en comfort te midden van het boerenleven. Deze unieke groepsaccommodatie combineert de uitstraling en traditie van vroeger met eigentijdse elementen.

De villa als woonplek is al eeuwen oud. Hoewel het vroeger een boederij met vee was, is het in de jaren 80 van de vorige eeuw uitgegroeid tot een paardenpension en -fokkerij. Tegenwoordig is het bedrijf een stoeterij, handelsstal en hengstenhouderij. Helaas maakte in 2005 een brand een einde aan de oude boerderij, waardoor het woongedeelte en de deel verloren gingen. In 2010 zijn er op deze plek twee nieuwe woningen gerealiseerd: een eiken woonhuis met aangrenzende paardenstallen en het herenhuis waarin de bed & breakfast gehuisvest is.

De groepsaccommodatie beschikt over 6 luxe kamers met eigen kitchenette en douche en toilet. Ongeveer anderhalve meter onder het maaiveld, waar vroeger de kaaskelder was liggen de tuinkamers. Deze moderne kamers hebben grote openslaande deuren naar de ruime patio, waar gasten in alle privacy heerlijk van de zon kunnen genieten. Iets boven het maaiveld, op de plek waar vroeger de ‘deftige kamer’ was, liggen de opkamers. De kamers in landelijke stijl hebben aan de noord- en zuidkant grote ramen van waaruit je een prachtig uitzicht hebt over de landerijen, het water en de tuin. Boven beschikt de Villa over twee sfeervolle zolderkamers met schuin dak en dakkapellen aan de noord- en zuidkant. U kijkt over de polder uit tot Amsterdam!

Daarnaast is er een grote gemeenschappelijke keuken die van alle gemakken is voorzien. Deze professioneel ingerichte keuken kan ook apart gehuurd worden voor bijvoorbeeld intieme diners (met evt. eigen kok) of voor het geven van kook- of andere workshops (tot ongeveer 15 personen).

Deze bijzondere groepsaccommodatie ligt zeer dicht bij Amsterdam, maar toch helemaal rustig gelegen in de landelijke omgeving van Abcoude. De omgeving heeft veel leuke uitstapjes te bieden. De Amsterdam Arena, Heineken Music Hall en Pathé arena zijn zelfs met de fiets bereikbaar, heerlijk als u bijvoorbeeld een drukke voetbalwedstrijd wilt bezoeken. Vanuit Abcoude is er een rechtstreekse bus- en treinverbinding met Amsterdam. De villa ligt tevens in een uitgestrekt fietsgebied. En daarnaast is er ook nog de mogelijkheid om gebruik te maken van de sloep die voor de villa in de rivier de Holendrecht ligt. Laat u door de Amsterdamse grachten varen of verken het water zelf met de kleinere boot van de villa.

Ligging:
Deze luxe groepsaccommodatie is centraal gelegen in Abcoude, in de provincie Utrecht en op nog geen 10 kilometer vanaf Amsterdam. De villa is zeer makkelijk te bereiken en op het erf zijn voldoende gratis parkeerplaatsen.

Steekwoorden: landelijke groepsaccommodatie, nieuwe groepsaccommodatie, luxe groepsaccommodatie Utrecht, groepsaccommodatie Amsterdam, bed and breakfast Amsterdam, groepsaccommodatie Abcoude, luxe groepsaccommodatie aan het water, weekendje weg Amsterdam, groepsvakantie Utrecht, groepsaccommodatie vlakbij Amsterdam, bed and breakfast Abcoude, luxe groepsaccommodatie Abcoude, groepsaccommodatie Amsterdam, luxe bed and breakfast Aboude, bijzondere groepsaccommodatie Amsterdam, groepsaccommodatie Abcoude

Er zijn nog geen reviews van deze locatie.



Naar het prikbord

TIPS

www.buitenbusiness.nl
"Vergaderen met een grasspriet tussen je tenen"
Bijzondere vergaderlocaties midden in de natuur.

Luxe vakantievilla op de Veluwe, een heel bijzonder huis op een unieke plek...
lees meer