1. Huur royal safari lodge per nacht vanaf vanaf € 49,00 >> Actie!
2. 2-daags Champagne-ontbijt arrangement va vanaf € 68,00 >>
Alle arrangementen >>
Overnachten in een safarilodge... onder de Sterrenhemel...
Overnachten op De Heide...
Brabant....
Overnachten in een hemelbed onder de sterrenhemel.
Romantisch badderen in een bad op pootjes.
Met blote voeten in het gras, glas wijn in de hand.
Genieten van rust, ruimte en het goede buitenleven.
Een prachtige, karakteristieke boerderij uit 1805.
Rondom een grote, sprookjesachtige tuin met in deze tuin twee safarilodges. Niet zomaar lodges, maar heel chique en bijzonder ingerichte gastenverblijven. De één is helemaal 'Zen', de andere ontzettend 'Romantisch'. In het midden van de safarilodge staat een tweepersoonsbed, opgedekt met donzen dekbed en voorzien van een grote klamboe. Uiteraard zijn de bedden opgemaakt en zijn handdoeken aanwezig. Er staan banken met comfortabele kussens, er is een kookgelegenheid met gaskookplaat en koelkast, een badkamer met een bad op pootjes en een toilet.
Buiten heeft u een eigen terras, voorzien van een tafel en twee grote stoelen. Op de wat koudere avonden kunt u lekker bij de openhaard gaan zitten op de sfeervolle veranda. De safarilodge zelf kan worden verwarmd met een terrasheater.
Vanaf het terras loopt u de 13000 m2 tuin in. Als gast bent u vrij om door de tuin te wandelen en op één van de uitnodigende terrasjes plaats te nemen. Naast deze sfeervolle zitjes vindt u er ook siervijvers, een boomgaard, weides met paarden, schapen, konijnen, er lopen kippen en er is een apart speelgedeelte voor kinderen met o.a. een speelhuisje, glijbaan en trampoline.
Wil u met meer mensen komen dan is dit mogelijk. In de boerderij naast de safarilodges, vindt u nog eens 4 luxueuze gastenkamers, zie ook Brabants Paradijs.
Overnachten in safarilodges op de heide:
u vindt deze safarilodges in Oeffelt, ca. 10 minuten onder Nijmegen, in de provincie Brabant.
Steekwoorden: safarilodges in Brabant, safaritenten op de heide, overnachten in safarilodges, weekendje weg in safarilodges, bijzonder overnachten in Brabant, weekendje weg 12 personen, bijzondere locatie in Oeffelt, de heide, overnachten onder de sterrenhemel, sterrenhemel en hemelbedden, bijzonder weekendje weg op het platteland, bijzonder weekendje weg in Brabant, weekendje weg Brabant, safarilodges De Sterrenhemel
Steptimale ontspanning. Dat wordt gegarandeerd goed slapen!lte is weide voor paarden, schapen en konijnen, maar er is ook veel aandacht besteed aan siervijvers, gazon, mooie beplanting, fruitboomgaard en terrasjes. Als gast van de Heide kunt u zich vrij voelen om door de tuin te wandelen en op een van de terrasjes plaats te nemen om te genieten van de natuur en de rust.
Er zijn nog geen reviews van deze locatie.
TIPS
www.buitenbusiness.nl
"Vergaderen met een grasspriet tussen je tenen"
Bijzondere vergaderlocaties midden in de natuur.
Luxe vakantievilla op de Veluwe, een heel bijzonder huis op een unieke plek...
lees meer