Prachtig gelegen in de bossen op de Utrechtse Heuvelrug vindt u dit unieke hotel, gevestigd in een voormalig missiehuis en klooster.
Het Missiehuis Sint Jan is een historisch pand waarvan het eerste deel dateert uit 1926 en de kapel werd aangebouwd in 1935. Het andere gebouw is een voormalig klooster uit 1939, genaamd Cenakel.
Het voormalige missiehuis beschikt over 34 eenpersoonskamers, 45 tweepersoonskamers en 10 comfortkamers. Het kloosterhotel beschikt over 27 eenpersoons- en 10 tweepersoonskamers. Er zijn drie mindervalide-kamers. Alle kamers zijn standaard voorzien van een badkamer met douche en toilet, telefoon, flat screen televisie en gratis draadloos internet. De meeste kamers hebben uitzicht op bos, kloostertuin of binnentuinen.
Tijdens uw verblijf wordt u in het sfeervolle restaurant hartelijk ontvangen door de gastvrije medewerkers. De internationale keuken staat garant voor voortreffelijke maaltijden. En met een prachtig uitzicht op het terras en de bostuin zal het u aan niets ontbreken.
Even lekker ontspannen... De sfeervolle lounge fungeert als huiskamer van het hotel. U kunt hier de gehele dag gratis een kopje verse koffie of thee nemen. Er staan heerlijke fauteuils en een grote leestafel waar u rustig even de krant of een tijdschrift kunt lezen.
Of er op uit... Het hotel beschikt over een eigen bosterrein van ca. 22 hectare, geschikt voor een heerlijke wandeling. Op het terrein zijn diverse mogelijkheden voor in- en ontspanning: jeu-de-boules, volleybal, voetbal, badminton en een trimbaan. De historische stad Amersfoort ligt op een afstand van nog geen 10 km en ook Utrecht is een bezoek zeker waard. In beide steden vindt u volop musea, ateliers, winkelstraten en waant u zich in het bruisende stadsleven van heden.
Ligging van dit bijzondere hotel in Utrecht:
Het hotel is centraal gelegen op de Utrechtse Heuvelrug, in de plaats Soesterberg, tussen Amerfsfoort en Utrecht.
Steekwoorden: hotel voor groepen in Utrecht, sfeervol hotel in Utrecht, hotel geschikt voor groepen, bijzonder hotel op de Utrechtse Heuvelrug, luxe hotel in Utrecht, hotel nabij Amersfoort, groepsaccommodatie annex hotel, overnachten in een klooster, bijzonder hotel Utrecht, slapen in een klooster, uniek hotel Utrecht, hotel Soesterberg, overnachten met grote groepen, hotel geschikt voor een grote groep, inspirerend hotel Utrecht
Er zijn nog geen reviews van deze locatie.
TIPS
www.buitenbusiness.nl
"Vergaderen met een grasspriet tussen je tenen"
Bijzondere vergaderlocaties midden in de natuur.
Luxe vakantievilla op de Veluwe, een heel bijzonder huis op een unieke plek...
lees meer